Financování inovací: Spolupráce, výzkum a umělá inteligence

FT Park bude již podruhé součástí největšího českého eventu v oblasti inovací a umělé inteligence. V rámci letošního ročníku Týdne inovací ČR se k nám můžete připojit na workshope věnovanému tématu financování inovačních projektů.

Workshop

V rámci oficiálních doprovodních událostí Týdne inovací ČR 2023 se k nám můžete připojit na přednášce věnované tématu budování partnerství a financování inovačních projektů z veřejných zdrojů. Představíme Vám aktuální příležitosti, požadavky a postupy pro získání financí pro projekty ve vybraných programech:


APLIKACE

INOVAČNÍ VOUCHER

PROOF OF CONCEPT

TREND

Jak se zúčastnit?

Workshop proběhne v rámci oficiálních doprovodních událostí Týdne inovací. Vzhledem ke omezené kapacitě 25 osob Vás prosíme o potvrzení účasti emailem na

tajemnik@ftpark.cz

Týden inovací ČR

Týden inovací je projektem vzdělávacího institutu ELAI (European Leadership & Academic Institute), který vznikli před 8 lety ve snaze pomáhat kultivovat inovační prostředí České republiky. Letošní ročník bude největší ve své historii s více než sedmdesáti semináři a dvanácti diskusními panely věnovaných tématem umělé inteligence, inovací ve zdravotnictví, pracovního prostředí a wellbeing, mobility či globálního oteplování.